Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Eldom PJ400

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400

Przodującą i kultową propozycją od marki Eldom jest wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400. Model ten jest tradycyjnym i chętnie kupowanym modelem wśród różnych wyciskarek wolnoobrotowych. Jest wydajny, łatwo dostępny i prosty w obsłudze. 

Funkcje, wyposażenie i opcje przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w wyciskarce wolnoobrotowej Eldom PJ400, sok uzyskiwany podczas procesu wyciskania nie jest poddawany procesowi nagrzewania. Zatrzymuje on wszystkie wartości odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Poprzez minimalne utlenianie produktu wytwarza się delikatna piana. Produkt zachowuje jednak dzięki temu dłuższą datę przydatności do spożycia.

Produkt uzyskany w tej wyciskarce jest mniej klarowny z większą ilością składników odżywczych.

Posiada jedynie podstawową funkcję wyciskania soków z owoców i warzyw.

W pudełku od tej wyciskarki znajdziemy wszystkie niezbędne elementy składowe. Nie trzeba nic więcej kupować, gdyż wszystko znajdziemy w środku.

Przy zakupie dostajemy dodatkowy dzbanek na sok i szczotkę czyszczącą. Brak możliwości wyboru koloru obudowy, gdyż występuje tylko w jednej tonacji. 

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Typ: pionowa

Pojemność misy: 1 l

Komora wsadowa: wąska pojedyncza

Ilość obrotów: 80 obr/min

Moc: 400W

Silnik: szczotkowy

BPA FREE: jedynie ślimak

Gwarancja: 2 lata

Blokada kapania: brak

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

Zalety:

-łatwość obsługi sprzętu

-niezwykle cicha praca

-małe zużycie energii

-łatwość obsługi

-przystępna cena

Wady:

-brak dodatkowych funkcji

-krótka gwarancja

-tylko ślimak zbudowany z wyższej jakości materiałów

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom Pj400- dodatkowe informacje

  1. Części składowych nie można myć w zmywarce
  2. Części składowe należy płukać letnią wodą
  3. Po każdym użyciu należy umyć

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ400- dodatkowe wyposażenie

  1. Dzbanek do soku
  2. Szczotka do czyszczenia sprzętu

Opinie użytkowników na temat wyciskarki wolnoobrotowej Eldom PJ400

“Jestem zadowolona z zakupu, bo potrzebowałam jej tylko w celu wyciskania soków “dla smaku”. Mogę ją polecić, bo wśród wyciskarek w tej cenie jest jedną z lepszych. Mam porównanie wśród rodziny.”

“Ciekawy wygląd i łatwość użytkowania jest na plus. Plusem jest też cena. Jakość soków jest okej, chociaż mogłoby nie byc tej piany. Aczkolwiek bardzo mi ona nie przeszkadza, ale niektórym może przeszkadzać, więc chcę na to uczulić.”

“Co na plus to przede wszystkim cena, niskie zużycie energii i to, że silnik nie chodzi szybko. Poza tym to nie jest jakaś wysokopółkowa wyciskarka, ale jak na swoje możliwości sprawdza się bardzo dobrze. Nie mam jej nic do zarzucenia!”

“Ma tylko jedną opcję-wyciskanie soków, a słyszałam, że większość wyciskarek jest w stanie np: zrobić sorbety. Tu mi troszkę tych opcji brakuje, ale za tę cenę nie ma co przesadzać. Poza tym jest ok. Brak usterek od roku czasu.”

“Wygląd jest jak najbardziej na plus. Ogólnie rzecz biorąc nie spodziewałam się, że taki fajny produkt można dostać w niskiej cenie. Nie ma żadnych wad.”

“Na mój użytek tj. raz na kilka dni, to uważam że nie ma co przesadzać z ceną i doszukiwać się wad. Jest dobrze. Polecam jeśli ktoś chce po prostu napić się zdrowego soku bez konserwantów.”

SPRAWDŹ CENĘ