Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Hurom H100

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Dobra jakość, elegancja, poręczność i cicha praca to domena wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100. Obok nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w sprzęcie, producent może pochwalić się dużą sprzedawalnością i dobrymi ocenami konsumentów.

Funkcje, opcje zakupowe i wyposażenie wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100

Co można powiedzieć o wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H100?

Przede wszystkim powyższa wyciskarka może pochwalić się ilością funkcji. Oprócz soków z owoców, warzyw i ziół można w niej przyrządzić lody, smoothie, koktajle, musy a nawet pasztet czy zupy.

W wyposażeniu wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100 znajdziemy korpus główny, dwa pojemniki na sok i pulpę, dodatkowe filtry do produkcji zarówno gęstego jak i rzadkiego soku.

Przy zakupie istnieje możliwość wyboru kolorystycznego, przedłużenia umowy oraz otrzymania książki z gotowymi przepisami na różne soki warzywne, owocowe i łączone.

Ponadto wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 jest produktem łatwo dostępnym, co za tym idzie można ją kupić nie tylko stacjonarnie w sklepach sieciowych i prywatnych, ale także na wielu stronach internetowych i aukcyjnych.

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 to pionowa wyciskarka zbudowana z dobrej jakości materiałów takich jak ABS. Jest to plastik wolny od BPA (bisfenolu A).

Moc jej silnika to 150 W. Wałek ślimakowy obraca się z prędkością 43 obrotów na minutę, co jest funkcją prozdrowotną, gdyż produkt, a w tym przypadku świeżo wyciśnięty sok nie nagrzewa się ani nie utlenia. Zatrzymuje tym samym wszystkie wartości odżywcze, witaminy i mikroelementy.

Posiada miskę sokową o pojemności 350 ml.

Innowacją jest podwójna komora wsadowa, dzięki której możesz jednocześnie wrzucać kilka rodzajów warzyw czy owoców.

Posiada blokadę kapania i antypoślizgowe stopki.

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100

Do zalet wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100 zaliczyć możemy po pierwsze jakość wykonania (ABS jako materiał budulcowy), niezwykle cichą pracę, niski zużycie energii, szereg dodatkowych funkcji, możliwość wyboru koloru maszyny podczas jej zakupu, ciekawe gratisy dorzucane przez sprzedawców, ciekawy design i mała ilość obrotów na minutę, dzięki której produkt się nie utlenia ani nie jest poddawany obróbce termicznej.

Do wad wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100 zaliczyć możemy jedynie dosyć wysoką cenę, która mimo wszystko jest adekwatna do funkcji oferowanych przez producenta oraz jakości wykonania.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 – dodatkowe informacje

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 posiada filtry zamiast sit, co jest innowacją wśród wyciskarek wolnoobrotowych. Ponadto ma manetkę do regulowania ciśnienia.

Podczas zakupu klient może przedłużyć gwarancję, co jest dużym plusem jeżeli decydujemy się używać jej dosyć długo i często.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 – dodatkowe wyposażenie

Do wyposażenia głównego producent dodaje też szczotkę do czyszczenia, książkę z przepisami na soki, przystawkę do lodów, smoothie itp i dodatkowy pojemnik na sok.

Opinie konsumentów na temat wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100

“Jestem zachwycona poziomem wykonania tej wyciskarki. Nie dość, że daje rade naprawde twardym warzywom to dodatkowo mogę w niej produkować lody. Ciekawe rozwiązania. Jest fajna i polecam.”

“Odkąd jej używam, nie zamieniłabym na żadną inną. Miły wygląd, cena spoko, nie mam się do czego przyczepić. Królowała na moich urodzinach.”

“Nie ustępuje droższym wyciskarkom. Jakość powala. Super sprzęt.”

“Zakupiłam w celu wyciskania soków od czasu do czasu. Teraz wyciskam codziennie. Nie dość, że działa bez zarzutu, to dostałam fajną książkę z przepisami i co chwila próbuję czegoś nowego. Jeśli zastanawiasz się czy kupić, to warto, polecam.”

SPRAWDŹ CENĘ