Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Hurom HZ

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HZ

Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HZ. Posiada szereg nowoczesnych rozwiązań, które mają za zadanie produkować soki najwyższej jakości, bez zbędnego generowania ciepła. 

Funkcje, wyposażenie i opcje zakupowe wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ

Technologie zastosowane przez producenta w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HZ mają za zadanie produkować dobrej jakości sok, z zachowaniem wszelkich wartości odżywczych. Zastosowane rozwiązania nie niszczą witamin, mikroelementów i innych składników odżywczych.

W funkcjach tej wyciskarki wolnoobrotowej możemy znaleźć dodatkowo możliwość produkcji lodów czy smoothie. Możemy w niej również stworzyć masło orzechowe.

Ponadto dzięki dodatkowemu sprzętowi możemy wyciskać sok z połówek cytrusów, co zaoszczędza czas przygotowywania posiłku.

W głównym wyposażeniu tej wyciskarki znajdują się wszystkie niezbędne elementy do jej pracy. Nie musimy nic więcej kupować. (jest to między innymi sito, pojemnik na sok i pulpę, ślimak itp.)

Ponadto model ten występuje w kilku kolorach. Przy zakupie otrzymujemy gratisową książkę z przepisami.

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HZ jest pionową wyciskarką, zbudowaną ze stali nierdzewnej i plastików wolnych od bisfenolu A.

Jej moc to 150W, co gwarantuje niskie zużycie energii. Wałek obraca się z prędkością 43 obrotów na minutę, dzięki czemu produkt nie jest poddawany zbędnemu oddziaływaniu ciepła. Tlen nie dostaje się do produktu.

Posiada ona pojedynczą komorę wsadową o wąskim przekroju i stopki antypoślizgowe.

Pojemność głównej misy na sok to 500ml.

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ

Do zalet wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ zaliczyć można: jakość materiałów, z których jest zbudowana, małą ilość obrotów na minutę, posiadanie ulepszonego ślimaka, dobrą wydajność sprzętu, wiele opcji zakupowych oraz gadżetów gratisowych, kilka wariantów koloru obudowy zewnętrznej.

Do wad wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ możemy zaliczyć: wysoką cenę, duże gabaryty sprzętu.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HZ-dodatkowe informacje

  1. Posiada nowoczesny kształt ślimaka
  2. Funkcja wyciskania SST
  3. Posiada dodatkową przystawkę do mielenia
  4. Posiada wbudowaną technologię ograniczającą proces tarcia

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HZ- dodatkowe wyposażenie

  1. Squeezer do wyciskania cytrusów
  2. Specjalna dodatkowa przystawka do mielenia
  3. Stojak na akcesoria
  4. Szczotka czyszcząca
  5. Dzbanek na sok

Opinie użytkowników na temat wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HZ

“Mogę polecić ją każdemu. Sprzęt nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności przy użytkowaniu. Fajnie, że producent dorzuca tyle gratisów przy zakupie.”

“Polecam ze względu na jakość, cichą pracę i małe zużycie energii. Używam od 3 miesięcy praktycznie po 3-4 razy dziennie a rachunki nie są dużo większe.”

“Wybierając ją zwracałem uwagę na rankingi wyciskarek wolnoobrotowych. W większości z nich była na czołowych miejscach, odpowiadała mi pod względem dostępnych opcji i ceny. Kupiłem stacjonarnie i jestem zadowolony jak do tej pory. Zero usterek, zero blokowania. Radzi sobie ze wszystkim świetnie.”

“Polecam dla osób, które chcą wyciskać soki w celach zdrowotnych bo ich jakość dzięki tej wyciskarce jest świetna.”

“Moim zdaniem posiada szereg zalet, a wad nie ma raczej żadnych. No może cena mogłaby być ciut niższa, ale odpowiada moim zdaniem jakości więc raczej nie ma się do czego doczepić.”

SPRAWDŹ CENĘ