Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Skg 2088

Wyciskarka wolnoobrotowa skg 2088

SKG to zyskująca na popularności firma, która stworzyła wspaniałą i nowoczesną wyciskarkę wolnoobrotową SKG 2088. Zastosowano w niej szereg różnych rozwiązań, dzięki którym sok posiada wszystkie wartości odżywcze. Tę wyciskarkę często wybierają diabetycy.

Funkcje, wyposażenie oraz opcje przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej SKG 2088

Wyciskarka wolnoobrotowa SKG 2088 jest wysoko jakościowym produktem, gdyż wykonana jest z dobrej klasy materiałów.  Posiada wałek ślimakowy zbudowany z ultemu.

Składniki odżywcze zawarte w sokach wyciśniętych w wyciskarce wolnoobrotowej SKG 2088 są czterokrotnie łatwiejsze w przyswajaniu przez organizm, niż te same składniki zawarte i spożywane w stałych owocach.

Zastosowane technologie powodują, że sok nie jest poddawany ani obróbce termicznej ani nie jest utleniany. Co za tym idzie- sok zatrzymuje 100% składników odżywczych. 

W tej wyciskarce możesz regulować gęstość soku poprzez sita, a także przyrządzić lody, smoothie, sorbety a nawet koktajle.

Posiada system samoczyszczący co znacznie ułatwia czyszczenie sprzętu.

W wyposażeniu głównym znajdziemy wszystkie elementy składowe niezbędne do działania sprzętu. Żadnej dodatkowej części nie trzeba kupować. 

Przy zakupie mamy opcję wyboru koloru obudowy. 

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej SKG 2088

Typ: pionowa

Materiał: BPA FREE, ULTEM

System samoczyszczący: TAK

KOREK NIEKAPEK: TAK

Pojemność misy: 1l

Komora wsadowa: pojedyncza 

Ilość obrotów: 60 obr/min

Moc: 240W

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej SKG 2088

Zalety:

-kompaktowość i cicha praca

-rączka do podnoszenia

-samoczyszczenie

-cena adekwatna do jakości

-wybór koloru obudowy podczas zakupu

-duża misa na sok

Wady:

-mała liczba opcji dodatkowych

Wyciskarka wolnoobrotowa SKG 2088- dodatkowe informacje

  1. Producent zaleca mycie ręczne części składowych
  2. Długi okres gwarancji sprzętu- 10 lat

Wyciskarka wolnoobrotowa SKG 2088- dodatkowe wyposażenie

  1. Sitka do np: lodów
  2. Szczotka
  3. Dzban na sok

Opinie użytkowników na temat wyciskarki wolnoobrotowej SKG 2088

“Po bardzo długim szukaniu opinii o różnych wyciskarkach w końcu zdecydowałam się na skg 2088. Cena jest niemała ale cała reszta działa na korzyść. Bardzo fajnie i szybko się ją demontuje. Elementy są dobrze spasowane, nie zacięła się jeszcze ani razu a działa u mnie kilka razy dziennie. Nie próbowałam jeszcze robić sorbetów ale do wyciskania jest genialna. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. “

“Do zakupu skg 2088 przymierzałam się chyba 4 wypłaty. Aż w końcu postawiłam na jedną kartę i zdecydowałam, że kupuję ją. I jestem niezawiedziona i bardzo zadowolona. Radzi sobie super z wszystkimi warzywami i owocami. Nawet miękkimi. Gwarancja na cały sprzęt no i bardzo długa. Takiej wyciskarki szukałam bardzo długo. I znalazłam.”

“Dostałam ją w prezencie od męża na 15 rocznicę ślubu. Najpierw pomyślałam, że chyba przesadził z ceną bo po co tyle płacić za taki sprzęt….Ale po czasie przekonałam się, że w tym sprzęcie jakość idzie łeb w łeb z ceną. Płaci się za jakość. Za dobre materiały, za nowoczesne technologie i szereg innych zalet, które ta wyciskarka wykazuje.”

“Najlepsza na świecie jak dla mnie. Brak usterek, wad, łatwo się myje i korzysta.”

SPRAWDŹ CENĘ