Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Tefal Infiny Press zc255b

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b

Innowacją wśród wyciskarek okazała się wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b. Jest to model, który pojawia się w większości rankingów wyciskarek wolnoobrotowych. Posiada szereg ciekawych funkcji oraz dobrej jakości obudowę i wewnętrzne części składowe.

Wyposażenie, funkcje i opcje przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b

Dzięki funkcji cold pressing wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b jest w stanie wycisnąć soki, które nie będą poddane żadnej obróbce. Produkt nie jest utleniany ani nie jest generowane ciepło, które zabija wartości odżywcze w soku. Dzięki temu sok posiada wszystkie mikroelementy, witaminy i inne składniki odżywcze.

Dzięki tej wyciskarce wolnoobrotowej możemy również przyrządzić pyszne lody, smoothie, musy, sosy, zupy, koktajle. Dodatkowo możemy również mielić w niej różne ziarna np: ziarna kawy.

W wyposażeniu głównym oprócz głównego korpusu znajdziemy wszystkie części wewnętrzne i zewnętrzne tj. ślimak, misę sokową, misę na odpady, filtry itp. Nie trzeba zatem dodatkowo dokupować żadnych części.

Przy zakupie wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b możemy wybrać niestety tylko jeden kolor obudowy. Jest to kolor srebrny z czarnymi elementami. Można jednak przedłużyć okres gwarancyjny.

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b to wyciskarka o typie pionowym i mocy silnika 200W. Jest bardzo wydajna, a wałek ślimakowy obraca się 60 razy na minutę. Dzięki temu soki nie są podgrzewane. 

Całość sprzętu waży 2.5 kg więc jest to lekka i poręczna wyciskarka.

Posiada pojedynczą, niepodzieloną komorę wsadową, blokadę kapania i funkcję cold pressing.

Pojemność misy na sok to 800 ml. 

Materiałem wykonania jest ABS. Jest to plastik wolny od bisfenolu A.

Zalety i wady wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b

Do zalet wyciskarki wolnoobrotowej Infiny Press zc255b zaliczyć możemy przede wszystkim wysokiej jakości materiały wykonawcze, cichą praca sprzętu, małą ilość obrotów na minutę, a co za tym idzie maksymalne wykorzystanie produktu, kompaktowość i poręczność sprzętu, dobrą cenę, nowoczesny wygląd obudowy.

Do wad wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b zaliczyć możemy niedużą liczbę dodatkowych funkcji oraz jedną wersję kolorystyczną sprzętu.

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b – dodatkowe informacje

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w wyciskarce wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b jest możliwość mielenia ziaren np: kawy.

Ponadto posiada funkcję blokady kapania oraz cold pressing.

Można przedłużyć gwarancję przy zakupie.

Dzięki ulepszonemu systemowi wyciskania, powstaje ok 20% więcej soku niż w podobnych wyciskarkach wolnoobrotowych.

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal Infiny Press zc255b – dodatkowe wyposażenie

Producent nie skupił się na dodatkowym wyposażeniu sprzętu. Oprócz popychacza i szczotki czyszczącej nie znajdziemy w pudełku żadnego dodatkowego gadżetu lub elementu sprzętu.

Opinie konsumentów na temat wyciskarki wolnoobrotowej Tefal Infiny Press zc255b

“Szkoda, że ma wersję tylko srebrną, bo do kuchni najbardziej pasowałby mi kolor czarny. Ale oprócz tego nie ma się do czego przyczepić. Jest elegancka, stabilna ale nie ciężka, nie podgrzewa soku, wszystko wychodzi pyszne. Brak usterek od 10 miesięcy używania. Także polecam.”

“Kupiłam ją nie z myślą o wyciskaniu soków, a z myślą o lodach i smoothie. Funkcji wyciskania soków nie używałam do momentu, aż lekarz kazał mi pić świeżo wyciskane soki 2 razy dziennie bo brakowało mi witamin. Byłam i jestem zachwycona. Ta wyciskarka sprawdza się wyśmienicie.”

“Cena nie za wysoka jak na Tefal, jakość pierwsza klasa więc mogę ją polecić z czystym sumieniem.”

SPRAWDŹ CENĘ