Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Tefal Juice&Clean zc420e38

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal juice&clean zc420e38

Najlepiej ocenianym modelem wyciskarki wolnoobrotowej marki Tefal jest wyciskarka Tefal juice&clean zc420e38. Posiada ona ponad 98% pozytywnych opinii wśród konsumentów. Zajmuje pierwsze miejsca w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych. 

Wyposażenie, funkcje i opcje zakupowe Tefal juice&clean zc420e38

Producent wyciskarki wolnoobrotowej Tefal juice&clean zc420e38 skupił się przede wszystkim na podstawowej funkcji wyciskania soku z owoców i warzyw, jednak nie zabrakło też funkcji dodatkowych. 

W powyższej wyciskarce można także stworzyć desery, lody, musy, koktajle, smoothie czy zupy. Sprzęt doskonale poradzi sobie z twardymi warzywami bulwiastymi, liściastymi, ziołami czy naciami.

Ponadto posiada funkcję easy clean i revers. Pierwsza z nich to funkcja samoczyszcząca. Dzięki niej, za pomocą wody, maszyna sama czyści swoje części wewnętrzne. Druga z nich to opcja cofania, działająca w razie zablokowania sprzętu przez większy kawałek owocu lub warzywa. 

W pudełku od powyższego modelu znaleźć możemy podstawowe części składowe wyciskarki, szczotkę do czyszczenia, dodatkowe dwa pojemniki na sok i odpady oraz kartę gwarancyjną. Producent nie proponuje dodatkowego wyposażenia takiego jak chociażby dzbanek na sok czy stojak na różne akcesoria kuchenne.

Wyciskarka wolnoobrotowa juice&clean zc420e38 występuje w jednej srebrno-czarnej wersji kolorystycznej. Przy zakupie istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego z 24 miesięcy na 5 lat. Jest to dogodna opcja dla osób, które chcą długo korzystać ze sprzętu. 

Dane techniczne wyciskarki wolnoobrotowej Tefal juice&clean zc420e38

Tefal juice&clean zc420e38 to pionowa wyciskarka wolnoobrotowa.

Jej wielkość to 40 cm na 29 cm na 34 cm, a waga to 6.4 kg. Jest dosyć lekką wyciskarką wolnoobrotową.

Posiada silnik o mocy 150W i wałek ślimakowy obracający się z prędkością 80 obrotów na minutę. 

Ma pojedynczy wlot na stałe produkty i misę sokową o pojemności 800 ml. 

Posiada blokadę kapania, funkcję revers i system easy clean. 

Wady i zalety wyciskarki wolnoobrotowej Tefal juice&clean zc420e38

Do zalet wyciskarki wolnoobrotowej Tefal juice&clean zc420e38 należy przede wszystkim wbudowany system easy clean i revers. Dodatkowo plus należy się za panel dotykowy, cichą pracę i kompaktowość. Powyższy model jest łatwy w obsłudze i sprzedawany w niewysokiej cenie. 

Wadą sprzętu jest natomiast jego występowanie w jednej wersji kolorystycznej oraz brak dodatkowego wyposażenia jakie proponują inni producenci wyciskarek wolnoobrotowych.

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal juice&clean zc420e38- dodatkowe informacje

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal juice&clean zc420e38 jest produktem ogólnodostępnym co oznacza w praktyce, że można ją kupić w większości sklepów ze sprzętem AGD. Chodzi tu przede wszystkim o sieciówki takie jak np: Media Expert RTVEuroAGD czy Media Markt, ale również o prywatne sklepy AGD.

Ponadto jest dostępna w różnych sklepach internetowych.

Dodatkową funkcją jest możliwość regulacji gęstości soku, czyli ilość miąższu. Zajmuje się tym specjalny filtr, który jest łatwy w konserwacji i czyszczeniu.

Wyciskarka wolnoobrotowa Tefal juice&clean zc420e38- dodatkowe wyposażenie 

W pudełku od wyciskarki wolnoobrotowej juice&clean zc420e38 nie znajdziemy wiele dodatkowego wyposażenia.

Znajduje się w nim jedynie szczoteczka do czyszczenia części składowych wyciskarki i pojemnik na sok i pulpę. 

Producent nie zapewnił gratisowych gadżetów takich jak np: książka z przepisami na soki czy pudełko lub stojak na gadżety kuchenne.

Opinie konsumentów na temat wyciskarki wolnoobrotowej Tefal juice&clean zc420e38

“W mojej kuchni gości od pół roku. Używam jej po kilka razy dziennie i do tej pory obyło się bez żadnej usterki. Dodatkowy plus za panel dotykowy.”

“Świetna jakość, miły wygląd. Jak dla mnie wszystko na plus”

“Miałem w swoim życiu 3 wyciskarki wolnoobrotowe. Ta jest czwarta i mogę rzec, że jest najlepsza ze wszystkich, które miałem.”

“Ja widzę same zalety. Brak wad.”

SPRAWDŹ CENĘ