Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki Wolnoobrotowe Eldom

Kilka słów o marce Eldom

Wśród czołowych producentów wyciskarek wolnoobrotowych nie może zabraknąć znanej i lubianej marki Eldom. Jest to Polska firma, która podbija rynek od ponad 20 lat.

Celem w tworzeniu sprzętu przez tą firmę, jest przede wszystkim dostępność pod względem cenowym, łatwa obsługa i nowoczesny wygląd.

Siedziba główna firmy znajduje się w Katowicach. 

Jaki jest sprzęt marki Eldom?

Skupiając się tylko i wyłącznie na wyciskarkach wolnoobrotowych marki Eldom należy powiedzieć, że cechuje je mała awaryjność. Ponadto silniki w nich zawarte działają cicho i bardzo sprawnie.

Innowacją zastosowaną dla wyciskarek wolnoobrotowych marki Eldom jest system quickclean, czyli szybki system samoczyszczący. Dzięki niemu nie tracimy czasu na dokładne mycie poszczególnych części sprzętu.

Ponadto wyciskarki wolnoobrotowe Eldom mają długi bo aż 5-letni okres gwarancyjny. 

Producenci zadbali również o estetykę sprzętu. Oferują oni kilka kolorów głównych korpusów wyciskarek, dzięki czemu masz możliwość wyboru odpowiedniego do swojej kuchni. 

Powyższe cechy lokują wyciskarki wolnoobrotowe Eldom na wysokich miejscach w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych. 

Gdzie kupić i ile kosztują wyciskarki wolnoobrotowe marki Eldom?

Produkty marki Eldom są ogólnodostępne i nie ma problemu z ich zakupieniem na terenie całej Polski i poza nią. 

Ich sprzęt można dostać w każdej sieciówce ze sprzętem AGD i RTV m.in w Euro AGD/RTV, Media Markt czy Media Expert. Często pojawiają się także w prywatnych sklepach z drobnym sprzętem AGD.

Ponadto można je zakupić drogą internetową. Możemy je znaleźć na stronach oferujących taki sprzęt, na stronie producenta oraz na portalach takich jak Allegro czy OLX.

Eldom- rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

  1. Eldom PJ600
  2. Eldom PJ400
  3. Eldom Perfect Juicer PJ450

Powyższe modele są najbardziej rekomendowanymi na rynku i pojawiającymi się najczęściej w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych.