Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe Green Star

O marce Green Star

Green Star to polecana a zarazem kultowa marka, która jako jedyna na rynku stosuje w swoich rozwiązaniach dla wyciskarek wolnoobrotowych walce ferromagnetyczne. Są one nowym i wspaniałym rozwiązaniem, gdyż nie niszczą roślinnych tkanek.

Jest to rowiązanie prozdrowotne, ponieważ w trakcie produkcji soku nie są niszczone ani przetwarzane żadne składniki zawarte w produkcie.

Dodatkowo dzięki rozwiązaniom jaki stosuje producent w tworzeniu wyciskarek, sok nie ma styczności ani z plastikiem ani z metalem. Daje to efekt w pełni zdrowego i nie przetworzonego soku z owoców i warzyw.

Ponadto sprzęt marki Green Star jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które bezusterkowo służą bardzo długo. 

Dlaczego marka Green Star jest jedną z czołowych marek na rynku?

Trwałość sprzętu, solidność wykonania i charakterystyczny i elegancki design pozwolił marce zdobyć wiele nagród.

Za jakość wykonania sprzętu, marka Green Star otrzymała nagrodę Złota Nagroda Doskonałości. Jest to chluba marki, gdyż niewiele sprzętów ją otrzymuje.

Ponadto marka szczyci się nagrodą Wiodący Produkt Konsumenta, za zainteresowanie i wysokie noty w sprzedaży wśród konsumentów.

Ponadto wyciskarki tej marki są wysoko oceniane w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych i zajmują czołowe miejsca na podstawie jakości i designu.

Wyciskarki wolnoobrotowe Green Star- jakie mają funkcje?

Podstawową i dopracowaną do perfekcji funkcją wyciskarek wolnoobrotowych Green Star jest przede wszystkim wyciskanie świeżych soków z owoców i warzyw.

Dodatkowo możemy przygotować dzięki niej smoothie, dipy, koktajle a nawet masło orzechowe czy mleko z orzechów.

Producent oferuje także możliwość przygotowania makaronu i zup. Innowacją jest możliwość produkcji ciastek mochi i innych słodkich deserów.

Szereg możliwości jakie daje nam marka Green Star sprawia, że jest ona jedną z najczęściej wybieranych marek wśród wyciskarek wolnoobrotowych. Zyskuje coraz szersze grono klientów, co potwierdzają zdobyte na przestrzeni lat nagrody.