Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki Wolnoobrotowe Kalorik

O marce Kalorik

Marka kalorik działa na rynku od 1930 roku. W Polsce pojawiła się w roku 2001. Jest to firma belgijska, która w Polsce cieszy się dużą popularnością. Ponadto dużą sprzedawalnością cieszy się na Litwie, Ukrainie czy w Czechach.

Od 2008 roku działa również na rynku amerykańskim. W 2006 roku zadebiutowała na giełdzie papierów wartościowych w Belgii.

Pierwszym sprzętem, który wyprodukowała był elektryczny toster. Na przestrzeni lat zaczęła produkować coraz więcej różnych sprzętów AGD. 

Sprzęty marki Kalorik

Marka kalorik oprócz wyciskarek wolnoobrotowych produkuje m.in klimatyzatory, smart watche, odkurzacze, oczyszczacze powietrza, maszynki do włosów, lampy podczerwieni, solaria, wagi łazienkowe, żelazka, odkurzacze, blendery ręczne, frytkownice, gofrownice, tostery, piekarniki czy opiekacze.

Gama ich produktów jest bardzo szeroka. 

Cechuje ich wysoka jakość produktów, nowoczesny design i prostota rozwiązań.

Marka produkuje pionowe wyciskarki wolnoobrotowe, których cena nie jest wysoka w stosunku do jakości, którą proponuje producent.

W swojej ofercie posiada 7 modeli wyciskarek wolnoobrotowych o różnych funkcjach, kolorach i designach. 

Wyciskarki wolnoobrotowe marki Kalorik 

Wśród 7 modeli wyciskarek wolnoobrotowych jakie proponuje producent można znaleźć kilka cech wspólnych.

Po pierwsze nienaganna jakość, która zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta. Zastosowane rozwiązania pozwalają na produkcję nie tylko soku, ale również smoothie, lodów czy musów. 

Wyciskarki wolnoobrotowe Kalorik poradzą sobie nie tylko z miękkimi owocami, ale także z twardymi bulwiastymi warzywami takimi jak burak czy marchew.

Ich ceny wahają się od 300 zł do 1500 zł.

Wyciskarki wolnoobrotowe Kalorik są dostępne w szczególności w internecie. Można je bez problemu kupić na stronie producenta, nawet w cenach promocyjnych. Ponadto można je znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych m.in w Media Markt czy Media Expert.

Kalorik- rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

  1. Kalorik fe3000