Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki Wolnoobrotowe Kuvings

O marce Kuvings

Marka Kuvings sprzedaje swoje produkty w ponad 80 krajach. Zyskała szerokie grono wielbicieli, co potwierdza ilość sprzedawanych produktów. Ponadto przez ponad 40 lat działalności na rynku zyskała niebywałe doświadczenie w produkcji i zdobyła wiele nagród za jakość i design.

Jej produkty są ogólnodostępne zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem internetu. Jest jedną z najchętniej kupowanych marek sprzętu AGD.

Produkty marki Kuvings

Kuvings specjalizuje się w szerokim zakresie różnych sprzętów AGD. Jej specjalnością jest produkcja wysokich jakości blenderów i jogurtownic.

Produkty marki Kuvings są cenione za wysoką jakość wykonania, użycie materiałów takich jak ultem czy ABS. 

Charakteryzuje je również ciekawy design i nowoczesne rozwiązania takie jak panele dotykowe czy ciekawy kształt korpusu zewnętrznego. 

Produkty marki Kuvings mają długi okres gwarancji, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Są chętnie kupowane na całym świecie.

Funkcje i charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych marki Kuvings

Marka Kuvings produkuje wyciskarki o dużej mocy silnika i małej ilości obrotów wałka na minutę, dzięki czemu produkt nie zostaje utleniony i podgrzany. Zachowuje w ten sposób wszystkie wartości odżywcze. 

Niektóre modele wyciskarek marki Kuvings posiadają szeroki otwór wlotowy, co umożliwia wrzucanie całych owoców czy warzyw.

Ponadto posiadają one dodatkowe funkcje takie jak produkcja lodów, smoothie, sorbetów, musów i mielenie ziaren.

Każda z wyciskarek zbudowana jest z wysokiej jakości materiałów, co wskazuje również na funkcję prozdrowotną.

Wyciskarki Kuvings świetnie poradzą sobie zarówno z miękkimi jak i twardymi owocami i warzywami. Warzywa bulwiaste czy liściaste nie są problemem dla tych wyciskarek.

Konsumenci chwalą sobie wyciskarki Kuvings za cenę, która jest niewygórowana, ale adekwatna do jakości.

Kuvings- rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

  1. Kuvings Big Mouth B600
  2. Kuvings C9500