Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki Wolnoobrotowe Philipiak

O marce Philipiak

Znana marka Philipiak to firma, której celem jest promowanie zdrowego trybu życia. Jej działalność rozpoczęła się w 1947 roku, kiedy to zaczęła produkować wysokiej jakości naczynia i sprzęty kuchenne.

Marka produkuje sprzęt w wysokiej jakości stali szlachetnej. Dzięki takim zastosowaniom jej produkty są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. 

Pracownicy wyszli z poza kanonów i przeprowadzają kilkaset spotkań z konsumentami rocznie. Reklamują nie tylko swoje produkty, ale przede wszystkim zdrowy tryb życia i gotowania. 

Co oferuje marka Philipiak?

Marka Philipiak w swoim asortymencie posiada garnki na kuchnię gazową i indukcyjną, patelnie, noże i sztućce, naczynia porcelanowe takie jak np: talerze czy filiżanki oraz maszyny elektryczne takie jak wyciskarki wolnoobrotowe.

Zastosowane wysokiej jakości rozwiązania proponują konsumentom możliwość zakupu sprzętu i naczyń, które służyć będą przez długie lata. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło marce stworzyć doskonałe rozwiązania, które znane są na całym świecie. 

Oprócz powyższego asortymentu, marka Philipiak oferuje dodatkowo lasagnery czyli pojemniki do robienia lasagne, gęsiarki, wok, zestawy do fondue, szybkowary czy naczynia do gotowania makaronu. 

Każde z tych naczyń wykonane jest z wysokiej jakości stali i plastików, które nie zaszkodzą naszemu zdrowiu i nie zniszczą się szybko w toku użytkowania. Wysoka jakość to domena marki Philipiak. 

Wyciskarki wolnoobrotowe marki Philipiak 

Marka Philipiak posiada w swojej ofercie jedną wyciskarkę wolnoobrotową. Model PH-1007 wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Jest to pozioma wyciskarka, którą zakupić możemy w jednym wariancie kolorystycznym.

Jest dosyć duża gabarytowo i posiada wysoką cenę, jednak jej jakości może pozazdrościć nie jeden producent.

W wyposażeniu tej wyciskarki znaleźć możemy pojemniki na sok, miąższ, szczotkę do czyszczenia, pojemnik na drobne akcesoria kuchenne. Producent zadbał o elegancki design i stabilność sprzętu.

W wyciskarce wolnoobrotowej Philipiak możesz wyprodukować sok zarówno z owoców jak i warzyw.