Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki Wolnoobrotowe SKG

O marce SKG

Marka SKG jest okrzyknięta mianem najszybciej rozwijającej się marki wyciskarek do soków. Z roku na rok wprowadza coraz nowsze rozwiązania do produkcji swoich sprzętów, zdobywa coraz szersze grono odbiorców i zarabia na tym coraz większe pieniądze. 

Posiada dosyć szeroką gamę produktów, które cieszą się popularnością wśród konsumentów.

W zeszłym roku zysk ze sprzedaży jej produktów przekroczył ponad 250 mln dolarów.

O sprzętach marki SKG

Marka SKG specjalizuje się w produkcji blenderów, robotów planetarnych, wyciskarek wolnoobrotowych i produkcji pojedynczych części zamiennych.

Sprzęt tej marki jest wysokiej jakości. Ceny nie są wygórowane w stosunku do jakości, dzięki czemu firma zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów.

Specjalnością w produkcji wyciskarek wolnoobrotowych są wyciskarki pionowe, które są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i przechowywaniu ze względu na kompaktowość.

Wyciskarki wolnoobrotowe SKG oprócz podstawowej funkcji wyciskania soków są w stanie wyprodukować domowej roboty lody, smoothie, musy, przeciery czy koktajle. W wyposażeniu producent oferuje m.in szczotkę do czyszczenia sprzętu, dodatkowe misy na sok i pulpę czy książkę z przepisami. 

Wyciskarki marki SKG występują w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy potencjalny klient jest w stanie wybrać taki model i kolor, który trafi w jego gust. Przez zastosowanie ciekawych rozwiązań zajmuje czołowe miejsca w rankingach wyciskarek wolnoobrotowych.

Gdzie i w jakich cenach kupimy sprzęt marki SKG?

Oficjalnymi sprzedawcami marki SKG są:

-oleole.pl

-Media Expert

-RTVEuroAGD

-Electric Midas

-zdrowiegratis.pl

-wyciskarkiskg.pl

-dobrewyciskarki.pl

-AB Foto

Ceny sprzętu wahają się od 1000 do 2000 zł. 

SKG- rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

  1. SKG 2088