Wyciskamy soki

Ranking i testy wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe Tefal

O marce Tefal 

Ciesząca się dużym zaufaniem wśród konsumentów marka Tefal, to kolejna wiodąca marka na rynku, która stawia na jakość swoich produktów.

Zasłynęła na rynku głównie z produkcji garnków i patelni, ale jest także znana wśród producentów wyciskarek wolnoobrotowych.

Firma prężnie rozwija się od 1954 roku kiedy to pierwszy raz użyła w swoich rozwiązaniach teflon. Kilka lat później stała się jednym z największych producentów garnków i patelni, a potem innych drobnych sprzętów kuchennych.

Obecnie w jej asortymencie znaleźć możemy m.in czajniki elektryczne, blendery ręczne, roboty planetarne czy żelazka i odkurzacze.

Ponadto jest obecnie jedną z najlepszych firm produkujących dobrej jakości wyciskarki wolnoobrotowe, które królują w rankingach.

Charakterystyka wyciskarek wolnoobrotowych marki Tefal

Charakterystyczną cechą wyciskarek wolnoobrotowych marki Tefal jest zdecydowanie wysoka jakość materiałów, z których są wykonane. 

Ponadto posiadają mocne silniki, które pracują niezwykle cicho i wydajnie. Sprzęt marki Tefal posiada wiele certyfikatów, dzięki czemu przodują w różnych rankingach wyciskarek wolnoobrotowych.

Ponadto producent nie narzuca zbyt wysokich cen. Wyciskarki tej marki możemy kupić w zakresie cenowym od około 300 do 800 złotych. Za wysoką jakość, którą proponuje producent, ceny nie są wygórowane.

Jakie rozwiązania stosuje marka Tefal w produkcji wyciskarek wolnoobrotowych?

Po pierwsze wyciskarki wolnoobrotowe marki Tefal zbudowane są w taki sposób, że wykorzystują praktycznie cały produkt i pozostawiają suchy miąższ.

Tefal specjalizuje się w wyciskarkach pionowych, dzięki czemu zmieszczą się w każdej kuchni.

Ponadto sprzęt marki Tefal posiada szereg dodatkowych funkcji takie jak produkcja lodów, tofu czy koktajli. Dzięki temu są one atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Silniki wyciskarek wolnoobrotowych Tefal obracają się z małą ilością obrotów na minutę, dzięki czemu produkt nie jest natleniany, podgrzewany i poddawany jakiejkolwiek obróbce. Sok zachowuje wszystkie wartości odżywcze. 

Tefal- rekomendowane wyciskarki wolnoobrotowe

  1. Tefal juice&clean zc420e38
  2. Tefal Infiny Press ZC255B